Centrale receptie
T 038 - 467 10 00
Print
|

Frion opent officieel locatie ‘t Goor

26/05/2011

Frion opent op 27 mei 2011 officieel de werklocatie ’t Goor. Dit is om 14.00 uur bij De Baars, `t Goor 1a in  Baars. De openingshandeling wordt verricht door medewerkers en cliënten. ‘t Goor is een buitenlocatie van Frion. Bij ‘t Goor werken tien trotse en enthousiaste cliënten. Zij voeren met ondersteuning van medewerkers van Frion hun werkzaamheden uit. Het werk dat de cliënten doen, willen ze graag laten zien aan anderen. Het is de bedoeling dat in de toekomst nog meer cliënten kunnen werken op deze locatie.

Mogelijkheden en kansen benut

In de werklocatie ’t Goor zag Frion nieuwe mogelijkheden en kansen voor cliënten die graag buiten werken. Voor Staatsbosbeheer onderhouden ze bossen en dunnen ze houtwallen uit. Maar dit doen ze ook voor boeren. Het hout dat vrij komt, wordt bij ’t Goor verwerkt tot openhaard hout. De cliënten nemen ook het zagen, kloven, stapelen en het drogen van het hout voor hun rekening. Vervolgens zorgen ze ervoor dat het wordt afgezet bij diverse klanten in Steenwijk en omgeving. Naast deze werkzaamheden kunnen cliënten op deze locatie ook werken in de kantine en op het terrein rondom de locatie. Hier zorgen zij voor de koffie en de lunch, houden de kantine schoon en zorgen dat het terrein op orde is.

Nieuwe uitdagingen en zelfvertrouwen

Door deze nieuwe uitdagingen ontwikkelen de cliënten zich ook op persoonlijk vlak. Ze voeren nieuwe werkzaamheden uit en volgen hiervoor trainingen. Maar ook mensen ontmoeten, samenwerken met andere partijen en waardering van anderen voor hun werk. Dit vergroot het zelfvertrouwen waardoor ze op een gelijkwaardige manier deel uit maken van de maatschappij.

Programma

14.00 -14.30 uur : ontvangst met koffie
14.30 -15.00 uur : officiële openingshandeling door Berry en Mathijs, cliënten Frion en Jan Spijkerman, Staatsbosbeheer
15.00 -16.00 uur : ontmoeting cliënten

Categorie: Nieuws
HKZ

Concept + realisatie Advice